Regulamin 2016.12.16

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Sklep jest własnością firmy Diamentowa sp. z o.o., ul. Wspólna Droga 4, 05-850 Jawczyce
NIP 5223048472,  REGON 363230960, KRS: 0000591109 Sąd Rejonowy Warszawa - Wola, XVI Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

§ 2 Zamówienia i produkty

1. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto i podane są w polskich złotych. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

2. Zamówienia mogą być składane za pośrednictwem sklepu, telefonicznie lub drogą mailową.

3. Zamówienia za pośrednictwem sklepu można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

4. Aby zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu zostało zrealizowane prawidłowe, niezbędne jest właściwe wypełnienie formularza zamówienia oraz podanie danych niezbędnych do dokonania przesyłki zamówionego towaru.

5. Po złożeniu przez klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą przyjęcie zamówienia.

6. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatność przelewem lub momentem dokonania zamówienia w przypadku płatności kartą lub wyborem opcji „za pobraniem”.

7. Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego, lub mailowego potwierdzenia zamówienia. Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku kontaktu z kupującym.

8. Klient ma możliwość anulowania zamówienia do momentu wysyłki. W tym celu należy skontaktować się z działem sprzedaży pod nr. Tel: (22)666-23-93

9. Zamówienia są realizowane tylko gdy dostępny jest cały zamówiony towar, w magazynie lub u dostawców, w przypadku braku zamówionych towarów, klient zostaje o tym poinformowany i podejmuje decyzję o dalszym przebiegu zamówienia: częściowa wysyłka, wydłużony czas oczekiwania, anulowanie zamówienia, zamiana produktu na inny o podobnym działaniu.

10. Niektóre z produktów, które są oparte o naturalne składniki mogą ulec uszkodzeniu w wyniku temperatur poniżej 0c. W takich przypadkach na życzenie klienta możemy wstrzymać wysyłkę produktów do czasu, aż temperatura zewnętrzna będzie dodatnia.

11. Złożenie zamówienia poprzez internet pociąga za sobą obowiązek zapłaty, a potwierdzenie zawarcia umowy przesłane zostanie przez sklep na adres e-mailowy nabywcy niezwłocznie po jej zawarciu.

12. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z jego etykietą. Zaleca się wypróbowanie produktu w niewidocznym miejscu, w celu uniknięcia niepożądanego działania. Używanie produktów w nieodpowiednich warunkach (nasłonecznione miejsce, zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura, niewłaściwa wilgotność, kurz) mogą spowodować niewłasciwe zachowywanie się produktów.

13. Treści i opisy produtów na stronie internetowej mogą różnić się od tych widocznych na opakowaniu. Używając produktu należy sugerować się opisem na opakowaniu lub etykiecie produktu. Nie bierzemy odpowiedzialności za nieprawidłowe użycie produktu.

§ 3 Koszty i termin wysyłki

1. Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep poinformuje klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

2. Koszty przesyłki pokrywa nabywca. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. 
3. Koszty przesyłki wynoszą:

 

Przelew/karta

Za pobraniem

Paczkomaty InPost

8,5

13,5

Kurier Siódemka

14

19

Kurier UPS

17

22

4. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych.

5. O wysyłce zamówienia klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną.§ 4 Płatności

1. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT.

2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem ( przy odbiorze towaru ), za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych dotpay.pl lub przelewem na konto bankowe sklepu.§ 5 Zwroty i reklamacje

1.  Klient  może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. 

2. Zwrot produktu do sklepu jest zawsze bezpłatny.

3. W przypadku zrezygnowania z zamówionych produktów należy poinformować o tym sklep w celu umówienia odbioru przez firmę kurierską.

4. Wraz z towarem należy odesłać formularz odstąpienia od umowy, dostępny tutaj.

5. Firma Diamentowa Sp. z o.o. zobowiązuje się zwrócić pieniądze w wartości towaru i kosztów przesyłki w terminie do 14 dni roboczych na konto bankowe wskazane przez nabywcę lub przekazem pocztowym.

6. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej lub niezgodności towaru z umową sprzedaży, towar należy odesłać na adres Sprzedawcy lub poinformować o tym fakcie sklep w celu umówieniu odbioru przez firmę kurierską.

7. Zwrot zostanie wykonany nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania wadliwego towaru

8. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.§ 6 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

1. Wraz z akceptacją regulaminu klient wyraża zgodę, aby właścicel sklepu przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Nadawcy przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

 

§ 7 Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

2. Data opublikowania regulaminu 2016-12-16

3. Poprzedni regulamin obowiązujący do 2016-12-16 znajduje się tutaj.

 

 

 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij